MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 5522720

nr 552 2720

Skrivskåp

1800-tal Åldringsmålat, längd: 110, djup: 48, höjd: 145

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 17 november 2008
kl 18:41:21